VAGSER OTOMOTİV olarak ,Şeffaf fiyatlandırma politikası ile yapılan hizmetin karşılığını, sürpriz fiyatlandırmalar ile karşılaşmadan siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Ekipman varlığı ve üniversal cihazlarımız ile aracınızın A’dan Z’ye tüm arıza tespiti ve bakım-onarım imkanları ile komplike bir yapıya sahiptir.

Araçlarınız: COVID-19 ve diğer zararlı bakterilerden temizlenmekte ve size sağlıklı bir ortam ve araç teslimi sunmaktadır.

Yedek Parça konusunda siz değerli müşterilerimize seçenekler sunabilen, Orijinal parçanın yanı sıra, kaliteli yan sanayi parça tedarikini hızlı ve güvenilir şekilde sizlere tedarik edebilmektedir.

VİZYON

Her türlü araç tamir bakım servis ihtiyaçlarınız için yanınızda olacağımıza, mutluluğunuz ve memnuniyetiniz için çalışacağız. Araçlarınızın tamiri ile ilgili tüm işleri yapmakta olan firmamız ile sizlere aradığınız tüm hizmetleri sunacağımızı ve hizmetlerimizden memnun olacağınız sözünü veriyoruz. Her türlü oto tamir bakım servis ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

MİSYON 

Geniş marka yelpazemiz ve tecrübeli kadromuz sayesinde müşterilerimizin hak ettikleri hizmeti alacaklarından emin olmakla kalmıyor aynı zamanda onları araçlarını bize teslim ettikleri andan araçlarını aldıkları ana kadar memnun ettiğimizden emin oluyoruz. Tecrübeli, hızlı, güvenilir ve nitelikli ekibimizle araçlarınızla ilgili her türlü sorunla ilgilenmeye hazırız, eğer siz de alabileceğiniz en kaliteli hizmeti almayı hak ettiğinizi düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.